Представники наглядових відомств Росії зустрілися з японськими колегами в рамках офіційної зустрічі в Токіо, щоб обговорити принципи взаємної роботи в питаннях імпорту та експорту.
Російську сторону представляли співробітники Мінсільгоспу і працівники фітосанітарних служб. Японська делегація складалася з експертів місцевого Міністерства сільського, рибного і лісового господарств та працівників сфери ветеринарної медицини.
Фахівці обговорили умови доступу товарів з обох країн на взаємні ринки. І помітили, що в останні роки імпортно-експортна дружба між обома державами зазнала значні зміни на краще. Тільки в поточному році вдалося підняти рівень товарообігу майже на 50%.
Зупинятися на досягнутому обидві сторони зовсім не збираються і мають намір продовжувати зміцнення торгових відносин.