В Ненецькому автономному окрузі здійснили справжній прорив в загальноосвітній шкільній програмі: місцеві педагоги вирішили навчати школярів основ рибальства.
Навчання ненецьких дітей ремеслу лову риби вже сьогодні відбувається відразу в двох школах округу: починаючи з вересня 2018 року, учні осягають ази рибальського справи в школі села Великовисочная і в навчальному закладі імені А.с Пырерки.
Розробкою програми для майбутніх ненецьких рибалок займалися співробітники регіонального департаменту освіти, а також працівники галузі культури та спорту департаменту природних ресурсів, екології та АПК.
Сім учнів 5 і 7 класів вже ознайомилися з процесом виробництва різної рибопродукції, а також взяли участь у дегустації, організованої після.