2 лайка
Вже зовсім скоро — 25 лютого 2019 року — вологодські бджолярі (як аматори, так і досвідчені) зустрінуться в аудиторіях факультету ветеринарної медицини та біотехнологій Вологодської ГМХА, щоб прослухати першу лекцію курсу «Початківець бджоляр».
Ознайомтеся
![](/media/res/4/5/5/0/2/45502.pm1a20.300.jpg)
Навчання буде тривати лише п'ять днів, але за цей час слухачі отримають вичерпну інформацію про зміст бджіл, розведення, лікуванні, захисту від різних захворювань і т. д. результатом навчання стане об'ємний багаж корисних знань та вмінь і сертифікат про отримання кваліфікації.