Житель білоцерківського району, що на Київщині, фермер Юрій Співак присвятив останні кілька років свого життя розведення фазанів, призначених спеціально для полювання.
«Я сам мисливець, і одного разу вирішив, що почну вирощувати правильних птахів для правильного полювання, — ділиться Юрій. — Я откармливаю фазанок і випускаю їх на території свого району. Потім ми з друзями виходимо на полювання, отримуючи справжнє задоволення від свого хобі і повертаємося додому з чудовим настроєм і щедрим «урожаєм».
Співак наголошує, що вирощує своїх птахів в умовах. Максимально наближених до умов дикої природи, адже птахам, зніженою в «тепличних» умовах, буде важко вижити після того, як їх випустять на волю. Таким чином, впевнений Співак, він надає значну підтримку сфері професійної полювання в Україні.