Мешканка міста Суми освіжила український ринок кондитерської продукції, представивши на суд ласунів дивовижні цукерки. Солодощі Оксани Мартимьяновой виготовлені з екологічно чистих продуктів. Зокрема, особливою популярністю користуються виготовлені Оксаною цукерки з гречки.
Дівчина сподівається, що українці будуть возити солодощі її виробництва за кордон у подарунок досвідченим іноземцям. У планах Мартимьяновой на найближче майбутнє — розробити рецепт грильяжу з гречки.