1 лайк
Господарство «Сила життя», що у Рівненській області, планує експортувати м'ясо гусей в європейські країни, повідомив керівник компанії Денис Шеремет.
Ознайомтеся
![](/media/res/4/4/0/8/9/44089.pls9do.300.jpg)
В пріоритеті у вітчизняних гусеводов – ринки Німеччини, Франції, Іспанії. Сюди будуть поставлятися гусячі тушки. Ще одним цікавим напрямком Д. Шеремет вважає експорт пера, пуху і гусячого жиру, а також для жирної печінки фуа-гра.
Господарство використовує власну розробку у вирощуванні птиці без застосування антибіотиків. На даний момент Денис Шеремет зацікавлений у співпраці з іншими компаніями, які мають схожий підхід до цього питання. Фермерів, які працюють по-старому, «Сила життя» обіцяє навчити своїх секретів і допомогти продати свій товар у Європу.