Випадок коров'ячого сказу був виявлений в селі Станово Мукачівського району Закарпатської області.
10 квітня нинішнього року діагноз підтвердили у одній з корів. Ще одна корова знаходиться під підозрою. Господар постраждалої тварини Іван Горват розповідає, що вона стала дивно себе вести, не вставало і відмовлявся від їжі, а через деякий час померла.
Три роки тому в селі вже були випадки коров'ячого сказу, каже голова сільради села Станово Іван Йовбак. Вчора в селі вже були проведена вакцинація всіх сприйнятливих до хвороби тварин. Вакцинували також господарів корови, у якої було сказ. Карантин у селі буде тривати протягом 2 місяців.
![Коров'ячий сказ виявили на Закарпатті Коров'ячий сказ виявили на Закарпатті](/media/res/6/4/6/8/1/64681.ppu960.850.jpg)
Фахівці ветеринарної служби просять населення звертатися до ветеринарів, якщо помічено дивна поведінка у тварин. Хвора на сказ тварина характеризується сильним слинотечею, водобоязню, зміною апетиту і агресивністю. Сказ — дуже заразна і смертельно небезпечна хвороба.