днями мешканка р. Полтави Юлія Смирнова, прогулюючись по весняному лісі разом з подругою, побачила купу нутрощів тварин, які хтось залишив прямо посеред лісу.
Спочатку туристки не зрозуміли, що саме вони знайшли, але майже під ногами побачили маленького ненародженої порося. «Потім уважніше придивилися і побачили їх і на купі і зрозуміли, що це. Запах відчули за мить, як тільки вітер подув в нашу сторону», — написала полтавка в соцмережах.
![Посеред лісу в Полтавській області туристи виявили купу останків тварин Посеред лісу в Полтавській області туристи виявили купу останків тварин](/media/res/7/0/8/8/9/70889.pqrjn0.850.jpg)
Публікація відразу знайшла відгук і з Юлією зв'язалися представники управління Госпродпотребслужбы в Полтавському районі та відділу житлово-комунального господарства, транспорту і цивільного захисту Полтавської РДА.
- Тайський CPF набуває канадського виробника свинини
- У Новій Зеландії компанію з виробництва та переробки свинини звинуватили в недобросовісній інформації
- Бекон може подорожчати через спалахи китайської чуми свиней
- Ціни на живець свині в Україні почали зростати
- 200 європейських корів добиралися в сахалінське село на літаках та автомобілях
![Посеред лісу в Полтавській області туристи виявили купу останків тварин Посеред лісу в Полтавській області туристи виявили купу останків тварин](/media/res/7/0/8/8/8/70888.pqrjn0.850.jpg)
Зараз за фактом виявлення останків тварин проводиться перевірка, і готуються заходи щодо утилізації. Результати будуть оприлюднені офіційно.