Після повернення з зони АТО молодий боєць Володимир Кагляк вирішив почати свою справу, так як роботи у рідному селі Мурованокуриловецького району не було. Володимир звернувся до служби зайнятості, де отримав допомогу на відкриття власної справи.
«Робота дисциплінує: кожен день треба встати о п'ятій ранку, худобу нагодувати, напоїти, подоїти, ще свіже молоко здати на завод і привести в порядок обладнання. Але я не шкодую, що свого часу залишив роботу прикордонника і проміняв військову форму на робу, так як тепер я сам собі господар. Дбаю про батьків, разом з дружиною виховуємо сина – вони моє життя» ,— каже фермер.
![Воїн АТО заснував молочну ферму у Вінницькій області Воїн АТО заснував молочну ферму у Вінницькій області](/media/res/6/2/5/8/3/62583.ppmxsc.850.jpg)
Зараз ферма зросла до 57 голів великої рогатої худоби. З них 37 дійних корів, решта — це телиці і бики. У роботі на фермі Володимиру допомагають батько і брат, але робочих рук вже мало і потрібно наймати людей.
![Воїн АТО заснував молочну ферму у Вінницькій області Воїн АТО заснував молочну ферму у Вінницькій області](/media/res/6/2/5/8/4/62584.ppmxsc.850.jpg)